Полтава
en
Настройки
1
min. order sum
40
cost of delivery
from 400
free delivery from
SLIM DAY
Набір SLIM DAY складається з 3-х пляшечок смузі, а також 2-х порцій салату. Такий Легкий день допоможе після переїдання, стресу чи коли зовсім зник апетит та вся їжа здається одноматнітною! Спробуй!
1 од.
399
To cart
Супер пропозиція
новинка
SUPER DETOX
Оптимальний варіант для максимально швидкого та безпечного схуднення! Ми пропонуємо тижневий варіант супер смачного та корисного харчування, який включає в себе: - 2 дні корисного 5-ти разового харчування ( підготовка ); - 3 дні детоксикації організму овочевими та фруктовими смузі та пюре ( детокс программа); - 2 дні корисного 5-ти разового харчування ( вихід з детоксу).
7 порц.
2 499
To cart
хіт продажів
DETOX-програма на 1 день
ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОЙТИ DETOX-ПРОГРАМУ? Крок 1.До детоксу слід готуватися за 1-2 дні(в період підготовки слід виключити з раціону смажену, жирну, солону їжу, солодке, мучне, а також алкоголь та каву). Крок 2. Під час Detox-програми рекомендується: -випивати 1 пляшку смузі через кожні 1, 5-2 години; -протягом дня можна пити багато води та зеленого чаю; -ввечері рекомендується прогулянка. Крок 3.Після закінчення програми, слід поступово переходити до рослинної їжі, яка буде легко засвоюватися.
6 од.
455
To cart
DETOX-програма на 2 дні
Так як ви вже у нас на сайті і починаєте знайомитися зі здоровим харчуванням і очищенням, то це відмінний старт для «ремонту організму» після переїдання, жирної рафінованої їжі, тютюну і алкоголю. В програму на 2 дні входить: день 1: 6 пляшок смузі день 2: 5 стаканів пюре
11 од.
725
To cart
DETOX-програма на 3 дні
На програмі в 3 дні ви м'яко та повільно скидаєте вагу. Очищається організм та виводяться токсини, зменшується утворення нових жирових клітин, виробляється відновлення в організмі механізмів шлунково-кишкового тракту, поліпшується кровообіг і загальне оздоровлення організму. В програму на 3 дні входить: день 1: 6 пляшок смузі день 2: 5 порцій пюре день 3: 5 пляшок смузі
16 од.
1 019
To cart
Payment info
Cash payment
Payment is made in cash to the courier upon delivery of the order. When placing an order, specify the amount to change from.
By card
Payment is performed by bank card to the courier upon the order delivery.
On-line on the site
You can pay for your order online using any bank card.