В межах міста
en
Settings
60 min
delivery time
1
min. order sum
40
cost of delivery
from 400
free delivery from
SLIM DAY
Набір SLIM DAY складається з 3-х пляшечок смузі, а також 2-х порцій салату. Такий Легкий день допоможе після переїдання, стресу чи коли зовсім зник апетит та вся їжа здається одноматнітною! Спробуй!
1 pcs
299 399
Супер пропозиція
новинка
SUPER DETOX
Оптимальний варіант для максимально швидкого та безпечного схуднення! Ми пропонуємо тижневий варіант супер смачного та корисного харчування, який включає в себе: - 2 дні корисного 5-ти разового харчування ( підготовка ); - 3 дні детоксикації організму овочевими та фруктовими смузі та пюре ( детокс программа); - 2 дні корисного 5-ти разового харчування ( вихід з детоксу).
7 port.
2 365 2 365
хіт продажів
DETOX-програма на 1 день
ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОЙТИ DETOX-ПРОГРАМУ? Крок 1.До детоксу слід готуватися за 1-2 дні(в період підготовки слід виключити з раціону смажену, жирну, солону їжу, солодке, мучне, а також алкоголь та каву). Крок 2. Під час Detox-програми рекомендується: -випивати 1 пляшку смузі через кожні 1, 5-2 години; -протягом дня можна пити багато води та зеленого чаю; -ввечері рекомендується прогулянка. Крок 3.Після закінчення програми, слід поступово переходити до рослинної їжі, яка буде легко засвоюватися.
6 pcs
399
DETOX-програма на 2 дні
Так як ви вже у нас на сайті і починаєте знайомитися зі здоровим харчуванням і очищенням, то це відмінний старт для «ремонту організму» після переїдання, жирної рафінованої їжі, тютюну і алкоголю. В програму на 2 дні входить: день 1: 6 пляшок смузі день 2: 5 стаканів пюре
11 pcs
699
DETOX-програма на 3 дні
На програмі в 3 дні ви м'яко та повільно скидаєте вагу. Очищається організм та виводяться токсини, зменшується утворення нових жирових клітин, виробляється відновлення в організмі механізмів шлунково-кишкового тракту, поліпшується кровообіг і загальне оздоровлення організму. В програму на 3 дні входить: день 1: 6 пляшок смузі день 2: 5 порцій пюре день 3: 5 пляшок смузі
16 pcs
999 999
Payment info
Cash payment
Оплата производится наличными курьеру при доставке заказа или самовывозом из точки продаж. При оформлении заказа укажите сумму, с которой Вам необходима сдача.
Картой
Оплата производится банковской картой курьеру при доставке заказа или при самовывозе из точки продаж.
On-line on the site
You can pay for your order online using any bank card.